I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

Urząd Miasta
ul. Graniczna 21
41-300 Dąbrowa Górnicza
pokój 016
______________________________________________________________________________________________________________________

  • Kurator Specjalista mgr Jadwiga Jendraszczak – Kierownik Zespołu

    dyżury w Sądzie pełni: wtorek, środa, czwartek w godz.. od 730 –1530

    tel. 32 295 94 63 Sekretariat 32 295 94 62 | fax 32 295 94 54

    podległy teren: Strzemieszyce ul. Majewskiego, Strzemieszycka.
    e-mail: kdd@dabrowag.sr.gov.pl

     

  • Kurator Specjalista mgr Ewa Gwóźdź

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek od 730 –1530

    tel. 32 295 94 64

    podległy teren: część dzielnicy Gołonóg – od ul. Piłsudskiego do Gwardii Ludowej, osiedle Morcinka, ul. Leśna, 15 Listopada oraz dzielnice: Laski, Tworzeń, Ratanice, Marianki.

     

  • Kurator Specjalista mgr Grażyna Jędrusik

    dyżury w Sądzie pełni: wtorek, czwartek od 730 –1530

    tel. 32 295 94 64

    podległy teren: Dąbrowa Górnicza – Centrum – ul. Okrzei, Sienkiewicza, Żeromskiego, Chopina, osiedle Mydlice, ul. Kościuszki (od ronda w górę - numery nieparzyste).

     

  • Kurator Specjalista mgr Małgorzata Gajek – Olszewska

    dyżury w Sądzie pełni:wtorek , czwartek od 730 –1530

    tel 32 295 94 63

    podległy teren: Ząbkowice (część) ,Sikorka, Tucznawa, Bugaj.

     

  • Kurator Specjalista mgr Beata Zawiślak

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek od 730 –1530

    tel. 32 295 94 51

    podległy teren: Miasto Sławków, osiedla: Manhattan, ul. Komuny Paryskiej.

     

  • Kurator Specjalista  mgr Marzena Szota

    dyżur w Sądzie pełni: wtorek, czwartek od 730 –1530

    tel.  32 295 95 38

    podległy teren: Osiedla: Reden, Adamieckiego, ul. Łukasińskiego, Dąbrowskiego, Skibińskiego, Korczaka, Wojska Polskiego, Sobieskiego, ul. Kościuszki (od ronda w górę - numery parzyste).

     

  • Starszy kurator zawodowy mgr Iwona Popiół

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, środa od 730 –1530

    tel.  32 295 95 38

    podległy teren: Stary Gołonóg z ulicami: III Powstania Śląskiego, Wybickiego, Dzieci Wrześni, Bema, Szenwalda, Cedlera oprócz Tysiąclecia, ul. Kościuszki (od dworca do ronda )

    Osiedla: Zielona oraz dzielnica Korzeniec.

     

  • Kurator zawodowy mgr Justyna Banasik – Kulisa

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, czwartek  od 730 –1530

    tel.  32 295 94 51

    podległy teren: Osiedle Łęknice, Mickiewicza z przyległymi ulicami – Wyspiańskiego, Majakowskiego, Norwida, Ujejsce, Trzebiesławice, Antoniów, Bielowizna, osiedle Dziewiąty, Pogoria (Piekło), ul. Łączna 22 i 31.

     

  • Kurator Specjalista mgr Agata Cupiał

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek od 730 –1530

    tel. 32 295 95 37

    podległy teren: Błędów, Okradzinów, Łęka, Łosień, część Ząbkowic południowy wschód.

     

  • Kurator zawodowy mgr Małgorzata Strąk

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, środa od 730 –1530

    tel. 32 295 95 37

    podległy teren: Staszica, Strzemieszyce Małe i Duże – oprócz ul. Majewskiego, Strzemieszyckiej, ul. Cupiała,  Kościuszki, Bandrowskiego, 3 Maja, Tysiąclecia.

Drukuj informację